Gdzie na wakacje?

bilety lotnicze

Sanok, Bieszczady, co warto zobaczyć w tych terenach, kiedy już się tam wybierzemy? Najważniejsze oczywiście są góry. Nie ma nic przyjemniejszego niż wypad gdzieś, gdzie jest cicho, spokojnie, gdzie można pospacerować i w spokoju zastanowić się nad swoim życiem.

Góry, a zwłaszcza Bieszczady sprzyjają takim aktywnościom. To góry mniej zaludnione w okresie wakacyjnym niż Karkonosze czy Tatry.

Może dlatego, że są najdalej? Krakowianie, a nawet Warszawiacy wola jeździć w Tatry, zaś mieszkańcy Wrocławia i Poznania wybierają Karkonosze. Dlatego warto wybrać się w Bieszczady.

Zwłaszcza w okresie jesiennym, kiedy już lato jest skończone. Koniec września, a nawet początek października, kiedy studenci wracają już na uczelnie to najlepszy czas na odbycie letnich wakacji.

Co prawda jest już trochę chłodniej niż w lipcu czy sierpniu, ale nadal można rozkoszować się odpoczynkiem i spędzić miło czas z dala od domu. Z pewnością w Sanoku znajdziemy miłą, bazę wypadową, z której będziemy wyruszać codziennie na górskie wycieczki.

www.basztarzemien.pl