Sypialnia w stylu…

ława rozkładana stoły biesiadne

W każdej dziedzinie naszego życia pojawiają się i znikają rozmaite mody, które mogą wpływać na podejmowane przez nas wybory. Nic nie stoi na przeszkodzie, by kierować się modą również w kwestii aranżacji wnętrza. Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że dany styl faktycznie cię przekonuje, a urządzenie pomieszczenia w konkretny sposób nie ma być tylko bezmyślnym odzwierciedleniem trendu. Często również poszukujemy inspiracji w różnorakich stylach, które cieszyły się zainteresowaniem jeszcze kilka lat temu.

Ba, projektując własne wnętrze sięgamy nawet o wiele dalej – pokoje inspirowane starożytnością, średniowieczem czy secesją wcale nie należą do rzadkości. Pokój konsekwentnie urządzony w danym stylu może robić wspaniałe wrażenie. Wybierając odpowiedni dla siebie styl, weź pod uwagę nie tylko swoje upodobania, ale też funkcjonalność poszczególnych elementów. Wybrać naklejki ścienne balony a może sypialnia w stylu morskim, wyklejona muszelkami z zagranicznych wojaży, może wyglądać imponująco, jednak z pewnością da ci się we znaki podczas odkurzania.

Pomyśl również, czy elementy potrzebne do uzyskania zamierzonego efektu będą w twoim zasięgu – czy to pod względem dostępności, czy pod względem finansowym.

www.artchannel.pl