W Polsce

Carstens i Schues Poland Sp. z o.o.

W Polsce posiadamy wielu ludzi, którzy plasują się na najwyższych miejscach w rankingu najbogatszych ludzi Europy, ale i świata.

Ze względu na przeszłość, która zburzyła niejako naszą pewność siebie wielu z nas stara się udowodnić nie tylko sobie, ale również innym krajom, że potrafimy, że mamy potencjał, że posiadamy wielu ludzi wykształconych i mogących osiągnąć wiele sukcesów.

Możemy pochwalić się produkcją spożywczą na najwyższym poziomie chociażby, dlatego, że są one zgodne ze standardami Unii Europejskiej, która jest bardzo wymagająca.

Mamy również wielu specjalistów na przykład szewców (na przykład polska firma Ryłko), którzy od lat posiadają sklepy ich produkty są niezastąpione jakoś jest coraz lepsza, ponieważ dostęp do produktów jest coraz lepszy oraz postęp techniczny.

W większości przypadków nie zwracamy uwagi na nasze bogactwo nie kierujemy się przy zakupach patriotyzmem lokalnym a tak być powinno po to by wspierać lokalną gospodarkę i dawać szansę kolejnym przedsiębiorcom, którzy zastanawiają się czy Polska to odpowiedni rynek zbytu.

www.eurekahub.pl