Oferta w katalogu nie do końca prawdziwa

https://www.dagrasso.pl/sosnowiec-zagorze półkolonie gmina dopiewo

Kolejna historia również nie jest usłana różami, a jak się okazuje jest niepierwsza i nieostatnia, bowiem wakacje poza granicami naszego kraju nie zawsze okazują się wyjazdem życia. Niestety ze względu na zbyt wysokie koszty wycieczek, często poszukujemy tanich alternatyw i jak się okazuje jest ich w sieci bardzo dużo.

Już za nieco ponad tysiąc złotych za osobę rodzina z Gdyni znalazła wakacje w Turcji. Oferta była imponująca przelot samolotem z transportem do hotelu, hotel czterogwiazdkowy, klimatyzacja, oferta all inclusive, animacje, dwa baseny i wiele innych atrakcji, a wszystko wliczone w cenę.

Na miejscu okazało się jednak, że ich pokój owszem znajduje się w pięknym hotelu, ale na samym końcu przy pralni i z widokiem na kosze na śmieci, klimatyzacja podobnie, jak jeden z basenów była nieczynna, a grupa animacyjna funkcjonowała tylko w lipcu, a to już był sierpień. Na szczęście kuchnia była smaczna, może tylko dla tego, że byli bardzo głodni, gdyż nie trzeba wspominać, że oferta pełnego wyżywienia pozostawiała wiele do życzenia.